LIL Tour

LIFEINLINE TOUR nebude v roce 2019 vyhlašovaná jako seriálová soutěž.
Bude se jednat pouze o jednotlivé závody, které netvoří celoroční seriál.

Výsledky LifeInLine Tour 2017:

TOUR_f_celkove.pdf
TOUR_f_vekove (1).pdf
TOUR_f_deti.pdf


Kromě výsledků, které zajedete v jednotlivých závodech, budeme vyhlašovat i vítěze v rámci celého seriálu LifeInLine Tour 2018. Vyhlašovat budeme všechny dětské i dospělácké seriálové kategorie v celkovém pořadí, a to i ve věkových kategoriích, tedy děvčata/ženy a chlapce/muže, vždy na všech dětských tratích i na dospěláckých 10 km a 21 km. Pro závodníky na stupních vítězů jsou připraveny zajímavé věcné ceny.

Rozhodujícím kritériem pro určení pořadí bude celkový součet bodů získaných závodníkem ze všech absolvovaných závodů. Získávat body do seriálu budete dle systému obráceného pořadí, to znamená:
 

vítěz si připíše takový počet bodů, jaké bylo pořadí posledního závodníka, jinými slovy počet jím získaných bodů se rovná počtu závodníků, kteří závod dokončili v dané kategorii;
druhý nejlepší si kromě stříbrné medaile odnáší o 1 bod méně než vítěz atd. až po posledního závodníka v cíli, který si připíše 1 bod.

 

Pozn.: Vzhledem k tomu, že celý seriál LifeInLine Tour 2018 je hodnocen podle jednotlivých kategorií, tedy podle pohlaví a podle délek závodních tratí, nelze sčítat body z 10 km tratě (OPEN 10) dohromady s body z OPEN 21 km (Půlmaratonu.) To znamená, že s ohledem na zisk co nejvyššího součtu bodů z jednotlivých závodů, je dobré si volbu délky tratě promyslet před prvním navštíveným závodem a potom se pokusit zvolenou trať dodržovat v rámci celého seriálu.
 

(Objevíte-li své jméno ve výsledkové listině dvakrát, nebo jinou nesrovnalost, prosíme, informujte nás na info@lifeinline.cz  a my Vaše záznamy sjednotíme)